o nas

O nas

O nas

Jesteśmy grupą pięciu kobiet z Trójmiasta, które postanowiły działać, by zmieniać otaczającą nas rzeczywistość.

Zaczęło się od tego, że spotkałyśmy się w ramach Mastermind - grupy podobnie myślących osób, które wspierają się w przedsiębiorczych działaniach. Każda z nas chciała rozwinąć swój biznes, założyć firmę lub potrzebowała pomocy w ramach tego, co robi już teraz.

Po roku pełnym sukcesów i osiągniętych celów nie chciałyśmy się rozstawać. Potrzebowałyśmy czegoś więcej. Chciałyśmy działać na rzecz kobiet. I tak po kolejnej Mastermindowej burzy mózgów, w 2020 roku powstał projekt Masterki.

Od tamtego czasu dajemy z siebie wszystko, żeby budować w kobietach poczucie MOCy! Robimy to poprzez szerzenie wartościowej wiedzy, organizowanie charytatywnych aukcji, dzielenie się inspirującymi treściami, a teraz także poprzez stworzenie planera książkowego MOC.

W marcu 2022 roku sformalizowałyśmy naszą działalność i jesteśmy stowarzyszeniem! Możesz pomóc w naszej misji i wpłacić darowiznę na nasze konto: 77 1140 2004 0000 3102 8229 8998 

Jesteśmy również częścią Okresowej Koalicji, czyli zrzeszenia organizacji oraz aktywistek_tów i ekspertek_tów zajmujących się tematem miesiączki.