Planer MOC - Mapa Obserwacji Cyklu

89,00 zł
Brutto

Opis

Planer MOC - Mapa Obserwacji cyklu - to pierwszy w Polsce planer do organizacji zajęć względem cyklu hormonalnego.

- format A5 (148mm x 210 mm);

- czerwona twarda oprawa z wytłoczoną nazwą planera;

- 216 stron;

- wyprodukowany w Polsce.

Planer powstał dzięki wsparciu wielu osób, które uwierzyły w nasz projekt i pomogły zakończyć sukcesem prowadzoną przez nas kampanię crowdfundingową.

Wyobraź sobie, że wiesz z wyprzedzeniem:

- jak będziesz się czuć danego dnia w miesiącu, że wiesz, w które dni możesz spodziewać się największej efektywności, a w które bardziej analitycznie podejdziesz do zadań;

- kiedy najlepiej zaplanować większą aktywność, a kiedy raczej sobie odpuścić;

- jak wykorzystać najpełniej potencjał płynący z rytmów Twojego ciała.

Znajomość własnego cyklu menstruacyjnego i jego wpływu na Twoje życie pozwoli Ci lepiej zrozumieć swoje zachowania i potrzeby. Ta wiedza przygotuje Cię na następny miesiąc, uświadomi Ci Twój rytm hormonalny. Umożliwi Ci planowanie zadań w zgodzie z SOBĄ i swoim ciałem.

Planer składa się z 3 części:

1. Baza wiedzy

Wartościowa wiedza, wskazówki i porady dotyczące cyklu, miesiączki i dbania o siebie, zilustrowana przepięknymi grafikami Dominiki Suprun.

W tej części znajdziesz również informacje, jak korzystać z planera, aby w pełni wykorzystać jego potencjał!

2. Planer

Część planerowa do zapisywania zadań i spotkań na wzór tradycyjnych kalendarzy, wzbogacona przypominajkami o badaniach, takich jak samobadanie piersi czy cytologia.

3. Trackery

Dwanaście specjalnie zaprojektowanych trackerów do obserwacji cyklu na cały rok, na których śledzić można 3 wybrane przez siebie elementy, np.: nastrój, energię, produktywność, emocjonalność, drażliwość lub inne.